Sena Yufka Hatay

galeri
galeri
galeri
galeri
galeri

Firma Hakkında

İnsanların yaşamsal faaliyetlerini sağlıklı bir şekilde devam ettirebilmesi için beslenmeye ihtiyacı vardır. Ancak her beslenme bu faaliyetlerin sağlıklı bir şekilde devam etmesine yardımcı olmaz. Bu nedenle hepimiz tükettiğimiz besinlerin hazırlanış aşamalarına, koşullarına, hazırlanan mekânın çalışanlarına dikkat eder ve bu konuya büyük özen gösteririz. Yediğimiz yemeğin doğal ve sağlıklı, yemek yediğimiz mekânın sağlık koşullarına uygun, bu mekanda çalışanların ise tecrübeli, ilgili ve güler yüzlü olmasını arzulamamız çok doğal bir durumdur. İşte bizler de sizlerin bu beklentilerini en doğru şekilde ve en kısa zamanda karşılamak için çalışkan ve ilgili ekip arkadaşlarımız ile birlikte canla başla çalışıyoruz.

Bir arkadaşınız ile öğle arası yemek yiyeceğinizi varsayalım. Tabi ki bu yemeğin temiz ve güzel bir mekânda hazırlanmasını ve lezzetli olmasını dilersiniz. Bizler işte tam da bu nedenle Hatay pasta ve pastane sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden beri sizler için en doğru adımları atıyoruz. Taze günlük yufka, içli köfte, ev mantısı, sigara böreği, börek çeşitleri, odun ateşinde sac ekmeği gibi her zevke ve damak tadına hitap eden çeşitlerimiz ile birlikte en kaliteli hizmeti vermek için sabırsızlıkla sizleri bekliyoruz.

Sizler de, her biri işinde büyük tecrübelere sahip, ilgili, güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile tanışmak ve birbirinden lezzetli tatlarımızı denemek isterseniz işletmemize gelebilirsiniz. En kısa sürede sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

GOLD FİRMA

Firma Bilgileri

Firma Konumu

Paylaş