Cabioğlu Vinç Forklift Nakliyat ve Asansör Hizmetleri

Kazım Karabekir Mahallesi,Tandırcı Sokak,No:8,Ballıoğlu Camii Civarı,Merkez Kilis

 • Cabioğlu Vinç Forklift Nakliyat ve Asansör Hizmetleri Yorumları

    Firmaya Henüz Yorum Yapılmamış

  Firmaya Puan Ver

  tarayıcınız güvenlik kodu uygulamasını desteklemiyor . Bizimle irtibata geçiniz ya da güncel tarayıcı ile deneyiniz
  Noktadan Başla ve Şekli Çiz
 • BIZ KIMIZ?
  CABIOĞLU NAKLIYAT OLARAK 1993 YILINDA, TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDE, DEĞERLI MÜŞTERILERIMIZE HER ZAMAN ILKLERI SUNMAK ISTEDIK VE ISTIYORUZ. 20 YILLIK TECRÜBEMIZLE YENILIKLERI TAKIP EDEN PERSONELLERIMIZ, CABIOĞLU ASANSÖRLÜ NAKLIYAT KONUSUNDA DA UZMANLAŞARAK, EVDEN EVE NAKLIYAT ALANINDA NEREDEYSE BIR DEVRIM OLAN ASANSÖR SISTEMINI KOLAYLIKLA UYGULUYOR, EŞYALARINIZIN VEYA BINANIN HASAR GÖRMESI GIBI DURUMLARLA SIZI KARŞI KARŞIYA GETIRMIYOR. AYRICA VINÇ VE FORKLIFT HIZMETLERI SUNAN FIRMAMIZ TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNÜN TAM KARŞILIĞINI VERIYOR.

  MISYONUMUZ
  HEDEFLERIMIZE ULAŞMA YOLUNDA, ÇAĞDAŞ BILGI VE TEKNOLOJILERI KULLANARAK, KURULUŞUMUZDA KALITE ANLAYIŞINI, ŞEFFAFLIĞI, KATILIMCI YAKLAŞIMI ILKE EDINMEK VE TÜM IŞ ORTAKLARIMIZA DEĞER KATACAK ŞEKILDE BIR YÖNETIM ŞEKLI SUNMAK.

  VIZYONUMUZ
  ÜLKE ÇAPINDA EN IYI ÜRETIM VE HIZMETI SAĞLAYAN FIRMA OLMAK VE AYNI HEDEFLERLE DÜNYADA DAHA GENIŞ ALANLARA YAYILMAK.
  KALITE POLITIKAMIZ
  MÜŞTERI ODAKLI SÜREÇ YAKLAŞIMIMIZIN VE SÜREKLI IYILEŞTIRME PRENSIBIMIZIN GEREĞI OLARAK; MÜŞTERILERIMIZIN DEĞIŞEN, GELIŞEN IHTIYAÇ VE BEKLENTILERINI EN ÜST SEVIYEDE SAĞLAMAK VE EN IYI IŞ

  SONUÇLARINI ELDE EDILEBILMEK IÇIN, TÜM IŞ SÜREÇLERININ ÇALIŞANLARIN KATILIMI ILE SÜREKLI IYILEŞTIRILMESI, HIZLI, ETKIN VE EKONOMIK ÇÖZÜMLER ÜRETEREK, SÜREKLI GELIŞMEYI VE ILERLEMEYI SAĞLAYABILEN, ETIK DEĞERLERE SAYGILI, EĞITIMDEN ASLA TAVIZ VERMEYEN, DÜNYA ÜZERINDE REKABET GÜCÜ YÜKSEK OLAN BIR FIRMA KÜLTÜRÜ OLUŞTURMAKTIR.

Etiketler

Abdullah Tandırcıoğlu
Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür

Çalışma Saatleri
Pazartesi8:00 - 17:00
Salı8:00 - 17:00
Çarşamba8:00 - 17:00
Perşembe8:00 - 17:00
Cuma8:00 - 17:00
Haftasonu Haftasonu Açık

Reklam